Планински одмор во Крушево (Јуни)! 15% попуст на ноќевање за две лица во апартман во Apartments Matej Krusevo во вредност од 1600 ден. по цена од 1360 ден.

Цена

1360 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

15%

Заштеда

240 ден.

Купени: 4

Добивате

Ноќевање за две лица во апартман во Apartments Matej Krusevo

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.12.2022 до 01.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Капацитет на апартманот: 2 возрасни лица + 2 деца
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За дете до 10 години престојот е бесплатен
 • Доплатата за дете над 10 години е 300 денари
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице за туристичка такса 
 • Сите доплати се прават директно во сместувањето
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.