Релаксација во Охрид (20.05-06.07.2023)! 43% попуст на ноќевање во апартман по избор во De Lux апартмани Коста во вредност од 1200 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

43%

Заштеда

510 ден.

Купени: 16

Добивате

Понудата е по лице и се однесува на ноќевање во двокреветен или трокреветен апартман по избор
*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.10.2022 до 07.07.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на ваучерот потребно е да направите резервација на телефон или e-mail
 • По купувањето на ваучерот потребно е да го испратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата, истовремено и да оставите ваш контакт телефон
 • За закуп на двокреветен апартман потребно е да купите минимум 4 ваучери (2 ноќевањa за 2 лица) 
 • Потребно е да го приложите ваучерот при посетата на De Lux Апартмани Коста
 • За деца до 5 год. е бесплатно доколку не користи посебен кревет
 • За користење на трокреветен апартман како двокреветен се доплаќа 300 ден. во сместувањето
 • Можете да купите повеќе ваучери и да ги комбинирате за повеќе ноќевања.
 • Туристичката такса не е вклучена во цената и изнесува 60 денари по лице на ден.
 • Доплатите се врши директно во De Lux Апартмани Коста
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Целосно уживање и релаксација во едни од најубавите апартмани во Охрид! Со овој купон
имате можност да изберете еден од апартманите:

Вила Коста

 • Тоалет и бања
 • ТВ/ Кабелска
 • Фрижидер
 • Постелнина/пешкири
 • Бесплатен wi-fi интернет
 • Фен за коса

De Lux Апартмани Коста

 • Спална соба
 • Чајна кујна
 • Фрижидер
 • Тоалет и бања
 • ТВ/Кабелска
 • Постелина/пешкири
 • Фен за коса
 • Бесплатен wi-fi интернет

De Lux Апартманите Коста се наоѓаат во строгиот центар на Охрид, непосредно до
Охридската гимназија Св. Климент Охридски на 100 м од брегот на езерото. Инаку достапни
се 6 апартмани, двокреветни и трокреветни, сите се со посебни влезови, на еден спрат.
Собите се луксузно опремени со француски лежаи + чајна кујна и фрижидер
Секоја соба е опремена со: сопствено купатило, ТВ/ кабелска, фрижидер и постелнина (голем
пешкир за капење, пешкир за лице и уште еден помал пешкир, хотелски сапунчиња, мини
шампони и фен за коса). Во собите исто така има бесплатен wifi интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.