Планински одмор во прекрасното Крушево (05.12-29.12.2022)! До 25% попуст на ноќевање за две, три или четири лица во Вила Флора

Цена од

1350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1600 ден.

Попуст

16%

Заштеда

250 ден.
 • Коча Миленку бр. 61

  Одведи ме таму

  076 333 040

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две, три или четири лица во Вила Флора

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица 1,600 ден. (26 еур)
1,350 ден. (22 еур)
Ноќевање за 3 лица 2,400 ден. (39 еур)
1,800 ден. (29 еур)
Ноќевање за 4 лица 3,200 ден. (52 еур)
2,400 ден. (39 еур)

*Повеќе за типот на апартманите прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2022 до 29.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во вилата за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купување на купонот потребно е ваучерот да се достави на следната  e-mail адреса: [email protected] со што се потврдува претходно извршената резервација
 • За викенд потребно е да престојувате мин. 2 ноќевања, односно да купите мин. 2 купони
 • Сместувањето е во двособен или четворокреветен апартман
 • За закуп на апартман потребно е да купите мин. 2 купони
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во сместувањето):

 • За дете до 6 год. сместувањето е бесплатно
 • За дете од 6 - 12 год. за едно ноќевање потребна е доплата од 200 ден. во вила Флора
 • За сместување на две деца од 6 - 12 год. потребно е да купите еден купон
 • За сместување на деца над 16 год. и трето возрасно лице потребно е да купите купон
 • Туристичката такса не е вклучена во цената и изнесува 40 денари по лице на ден 

Опис

Вила Флора раполага со два апартмани:

Апартман 1 располага со:

 • Една спална соба со брачен лежај и два единечни лежаи
 • Купатило
 • Дневна соба со аголна гарнитура која се приспособува како дополнителен лежај
 • Посебна комплетно опремена кујна
 • ТВ во двете соби, кабелска, WIFI
 • Парно греење
 • Максимален капацитет за сместување – шест лица

Апартман 2 располага со:

 • Спална соба со брачен лежај и два единечни лежаи и посебнен дел за дневен престој со аголна гарнитура која се приспособува како дополнителен лежај
 • Купатило
 • Посебна комплетно опремена кујна со тарпезариска маса
 • ТВ, кабелска, WIFI
 • Парно греење
 • Тераса со прекрасен поглед на градот
 • Максимален капацитет за сместување – шест лица
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.