Уживајте во модерен амбиент! Специјална понуда за цела година! 22% попуст на ноќевање во двокреветна соба во Transit Hotel Central, Скопје во термин по избор

Цена

1350 ден.

Вредност

1736 ден.

Попуст

22%

Заштеда

386 ден.

Преостанато време

 • ул. Васил Ѓоргов бр. 31

  Одведи ме таму

  071325277

  thcskopje@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Вклучени пијалоци (кафе и вода)
 • Бесплатен паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.05.2021 до 31.01.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купоните, потребно е да направите резервација на телефон или на e-mail во хотелот
 • По купување на купонот потребно е купонот да го испратите на thcskopje@gmail.com со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Transit Hotel Central е супериорно практичен и оригинално дизајниран концептуален хотел кој обрнува најголемо внимание на секој детаљ, од букирање до одјавување се со цел да го направи вашиот престој удобен исто како да престојувате во "домашен хотел". Самиот концепт на хотелот е таков да понуди на своите гости незаборавно искуство комбинирано со корисни бенефиции од престојот во хотелот.

Без разлика дали доаѓате за одмор или бизис, сите туристички атракции на Скопје како и шопинг центри се на неколку минути пешачење од хотелот. Железничката и автобуската станица се на 15 минути одалеченост со автомобил.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.