Релаксација во Охрид (13.01-28.02.2021)! 46% попуст на ноќевање за едно лице во апартман по избор во De Lux апартмани Коста во вредност од 1100 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

Вредност

1100 ден.

Попуст

46%

Заштеда

510 ден.

Преостанато време

 • Ул. Димитар Влахов, бр. 46 1/6

  Одведи ме таму

  070 249 507

  vilakosta@gmail.com

 • ул. Цар Самоил бр. 26, Охрид

  Одведи ме таму

  070 249 507

  vilakosta@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и се однесува на ноќевање во двокреветен или трокреветен апартман по избор

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.01.2022 до 28.02.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на ваучерот потребно е да направите резервација на телефон или e-mail
 • По купувањето на ваучерот потребно е да го испратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата, истовремено и да оставите ваш контакт телефон
 • За закуп на двокреветен апартман потребно е да купите мин. 4 ваучери (2 ноќевањa за 2 лица) 
 • Потребно е да го приложите ваучерот при посетата на De Lux Апартмани Коста
 • За деца до 5 год. е бесплатно доколку не користи посебен кревет
 • За користење на трокреветен апартман како двокреветен се доплаќа 300 ден. во сместувањето
 • Можете да купите повеќе ваучери и да ги комбинирате за повеќе ноќевања.
 • Туристичката такса не е вклучена во цената и изнесува 60 денари по лице на ден, и доплатата се врши директно во De Lux Апартмани Коста
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Целосно уживање и релаксација во едни од најубавите апартмани во Охрид! Со овој купон имате можност да изберете еден од апартманите:

Вила Коста

 • Тоалет и бања
 • ТВ/ Кабелска
 • Фрижидер
 • Постелнина/пешкири
 • Бесплатен wi-fi интернет
 • Фен за коса

De Lux Апартмани Коста

 • Спална соба
 • Чајна кујна
 • Фрижидер
 • Тоалет и бања
 • ТВ/Кабелска
 • Постелина/пешкири
 • Фен за коса
 • Бесплатен wi-fi интернет

De Lux Апартманите Коста се отворени во 2010 и се наоѓаат во строгиот центар на Охрид, непосредно до Охридската гимназија Св. Климент Охридски на 100 м од брегот на езерото. Инаку достапни се 6 апартмани, двокреветни и трокреветни, сите се со посебни влезови, на еден спрат. Собите се луксузно опремени со француски лежаи + чајна кујна и фрижидер

Секоја соба е опремена со: сопствено купатило, ТВ/ кабелска, фрижидер и постелнина (голем пешкир за капење, пешкир за лице и уште еден помал пешкир, хотелски сапунчиња, мини шампони и фен за коса). Во собите исто така има бесплатен wifi интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.