Посети го Прилеп (Јануари)! До 21% попуст на ноќевање за 2 или 3 лица по избор во Hostel аnd Apartments Academy

Цена од

950 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

21%

Заштеда

250 ден.
 • Цане Јованоски-Коњарец 207а, Prilep, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 345 084

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица 1,200 ден. (19 еур)
950 ден. (15 еур)
Ноќевање за 3 лица 1,800 ден. (29 еур)
1,440 ден. (23 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.11.2021 до 31.01.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Она што нам ни преставува од особено значење е фактот дека Hostel& Apartments Academy дозволуваат влез на домашни миленици, што значи дека во вашата авантурата за патување околу Македонија може да го додадете домот на Александар како едно уникатно скривалиштеПреку летниот период сместувањето располага и со мотажен базен во зелениот двор, кој е на располагање на гостите, а исто така има и простор за оставање на велосипеди.
Објектот се наоѓа во непосредна близина на кроз велосипедска патека, а центарот е на околу 2 километри од градот и на околу 5 километри од манастирот Богородица во Тресковец..
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.