Планински одмор во прекрасното Крушево (16.06-25.12.2021)! 36% попуст на ноќевање во двособен апартман во Вила Флора во вредност од 700 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

36%

Заштеда

250 ден.

Купени: 4

 • Коча Миленку бр. 61

  Одведи ме таму

  076 333 040

  n.odjakli@gmail.com

Добивате

Понудата е за ноќевање за едно лице во двособен апартман
*Повеќе за типот на апартманите прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.06.2021 до 25.12.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во вилата за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купување на купонот потребно е ваучерот да се достави на следната  e-mail адреса: n.odjakli@gmail.com со што се потврдува претходно извршената резервација
 • За викенд потребно е да престојувате мин. 2 ноќевања, односно да купите мин. 2 купони
 • Сместувањето е во двособен или четворокреветен апартман
 • За закуп на апартман потребно е да купите мин. 2 купони
 • За дете до 6 год. сместувањето е бесплатно
 • За дете од 6 - 12 год. за едно ноќевање потребна е доплата од 200 ден. во вила Флора
 • За сместување на две деца од 6 - 12 год. потребно е да купите еден купон
 • За сместување на деца над 16 год. и трето возрасно лице потребно е да купите купон
 • Туристичката такса не е вклучена во цената и изнесува 40 денари по лице на ден 
 • Сите доплати се вршат директно во Вила Флора, Крушево
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Вила Флора раполага со два двособни апартмани:

Апартман 1 располага со:

 • Една спална соба со брачен лежај и два единечни лежаи
 • Купатило
 • Дневна соба со аголна гарнитура која се приспособува како дополнителен лежај
 • Посебна комплетно опремена кујна
 • ТВ во двете соби, кабелска, WIFI
 • Парно греење
 • Максимален капацитет за сместување – шест лица

Апартман 2 располага со:

 • Спална соба со брачен лежај и два единечни лежаи и посебнен дел за дневен престој со аголна гарнитура која се приспособува како дополнителен лежај
 • Купатило
 • Посебна комплетно опремена кујна со тарпезариска маса
 • ТВ, кабелска, WIFI
 • Парно греење
 • Тераса со прекрасен поглед на градот
 • Максимален капацитет за сместување – шест лица
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.