41 ја следат оваа компанија


- 30%

Робот Balance of car

600 ден.

420 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1

Шифра:

200000000538
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Движења
 • Светлосни ефекти
 • Музички ефекти
 • Користи три АА батерии (не се вклучени)
 • Димензии на пакувањето: 20 x 27 x 10cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.