46 ја следат оваа компанија


- 30%

Робот Mechanical Warrior

699 ден.

490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Димензии на производот: 16 cm x 13 cm
 • Димензии на пакувањето: 17 cm x 12 cm x 12 cm
 • Препорачана возраст: 3+ години
 • Светлосни и звучни ефекти
 • Се ротира 360 степени
 • Достапни бои во зависност од количината

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.