РОБОТ МИНИ АВАНТУРА

950 ден.

Преостанато време

Купени:

1

Остануваат:

19

Шифра:

0338
  • бул.Партизански Одреди бр.37, Т.Ц. Буњаковец лок.21 (позади кафе бар Венеција)

    Одведи ме таму

    072 260 223, 075 610 963

    kidolend@gmail.com

Опис

РОБОТ МИНИ АВАНТУРА

Со помош на далечинскиот управувач движете го роботот во сите сите насоки. робот изговара едноставни зборови на англиски јазик, испушта различни звуци и танцува во ритам на музиката.Истовремено му светат очите. Јачината на звукот е прилагодлива.

Димензија:  21,5 х 18 х 12см

 

 

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.