31% попуст на двочасовно изнајмување простор за детски роденден + анимација во Golden Fitness во вредност од 3500 ден. по цена од 2400 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1100 ден.

Добивате

Двочасовно изнајмување простор за детски роденден + анимација

*Термини: сабота и недела од 12:00 или 14:00ч.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 28.02.2019 до 31.03.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи само за локација нас. Аеродром – позади Capitol Mall
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Овозможете му на вашето дете роденден за паметење.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.