Неповторлива роденденска акција по повод 2 години постоење на Ri Sport! Купон од 69 ден. со кој добивате до 50% попуст на старата колекција, 30% на новата колекција, 30% на спортски додадоци од светски познатиот бренд Under Armour во Ri Sport

Цена

69 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 209

 • Булевар Партизански Одреди 16, Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  02 3 211 161

  info@risport.mk

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате:

 • до 50% попуст на старата колекција
 • 30% попуст на новата колекција
 • 30% попуст на спортски додадоци

* Попустот важи за производи од светски познатиот бренд Under Armour (патики, маици, шорцеви, спортски торбици, ранци, дуксери, спортска опрема за вежбање)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2019 до 27.07.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Ri Sport
 • Доколку не го искористите купонот средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Најдобриот, најквалитетниот и најпознатиот американски бренд за спортска опрема во светот - UNDER ARMOUR - веќе и во Македонија!

Проверете зошто Under Armour е личен избор на Dwayne Johnson (The Rock) , Lindsay Vonn, Andy Murray, Gisele Bündchen, Stephen Curry.. 

Само во РИ-СПОРТ - специјализирана продавница за Under Armour во Македонија - “Партизанска” во новата Cubus зграда.. 

Спортот ќе го промени светот! Under Armour - РИ СПОРТ

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.