За уште посреќен роденден! 50% попуст на уникатна Happy Birthday роденденска круна што свети на батерија во вредност од 300 ден. по цена од 149 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

За уште посреќен роденден! 50% попуст на уникатна Happy Birthday роденденска круна што свети на батерија во вредност од 300 ден. по цена од 149 ден. + бесплатна достава

Цена

149 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 3

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 070 505 099

Добивате

Уникатна Happy Birthday роденденска круна што свети на батерија


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Роденденот е најсреќниот ден во годината. За уште посреќен роденден, уникатна круна што свети со натпис Happy Birthday и светкави детали

 • Материјал: пластика, платно
 • Батеријата не е вклучена во производот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ