Специјална роденска понуда - 16 ГОДИНИ ТРЕНД АС! 82% попуст на пакет за слабеење: 3 мезотерапии, 10 кавитации, 10 тунел сауни, 10 стимулации, 10 цимет врапинг и 10 кардио вежби од Тренд Ас

Вредност

33500 ден.

Попуст

82%

Заштеда

27500 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Ул. Виктор Иго бр.23 (Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 2772 850, 078 700 528

Добивате

Пакет за слабеење:

 • 3 мезотерапии
 • 10 кавитации
 • 10 тунел сауни
 • 10 стимулации
 • 10 цимет врапинг
 • 10 кардио вежби 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.03.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Препуштете се на тимот од експерти за обликување на вашето тело од салонот за убавина Тренд Ас. Ве очекува професионална услуга и љубезен персонал кој ќе ве пречека со раширени раце за да ги задоволи и надмине вашите очекувања.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.