39 ја следат оваа компанија


Рол-он депилатор со загревање на восок + гратис восок

900 ден.

690 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Високо-квалитетен рол-он депилатор за отстранување влакна со загревање восок
 • Отстранете ја заштитната фолија, ставете го кертиџот со восок и приклучете го кабелот. После 15 минту загревање започнете со процедурата за депилација. Нанесете со рол-онот на посакуваната област од телото, поставете лента за депилирање и повлечете ја лентата во спротивна насока од растот на влакната.
 • Уживајте во допирот на мазна кожа 3 до 4 недели
 • За сите типови кожа, како и чувствителна кожа
 • 2 грејачи: загревање минимум 15 минути
 • 100 ml капацитет
 • Моќност: 100 W
 • Напон: 110-120 V/220-240 V
 • Димензии: 19 x 7 cm
 • Материјал: пластика

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.