Рол-он депилатор со загревање на восок + гратис восок

900 ден.

690 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Високо-квалитетен рол-он депилатор за отстранување влакна со загревање восок
 • Отстранете ја заштитната фолија, ставете го кертиџот со восок и приклучете го кабелот. После 15 минту загревање започнете со процедурата за депилација. Нанесете со рол-онот на посакуваната област од телото, поставете лента за депилирање и повлечете ја лентата во спротивна насока од растот на влакната.
 • Уживајте во допирот на мазна кожа 3 до 4 недели
 • За сите типови кожа, како и чувствителна кожа
 • 2 грејачи: загревање минимум 15 минути
 • 100 ml капацитет
 • Моќност: 100 W
 • Напон: 110-120 V/220-240 V
 • Димензии: 19 x 7 cm
 • Материјал: пластика

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.