Неодоливи слатки задоволства! До 25% попуст на ролат торта со вкус по избор: нутела чоколадна, крем торта, нес чоколадна или рустика + бесплатна достава во G&B Cake Factory

Цена од

379 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

24%

Заштеда

121 ден.

Купени: 128

 • Плоштад Македонија, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 300 035

  peneva_biljana@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Ролат торта со 15 парчиња 500 ден. 379 ден.
Ролат торта со 20 парчиња 600 ден. 448 ден.

Декорирана торта со вкус и мини декорација или натпис по избор:

 • Нутела чоколадна
 • Крем торта
 • Нес чоколадна
 • Рустика

*Бесплатна достава важи за градовите Скопје и Велес

*Составот на тортите може да го погледнете во делот Опис

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да нарачате 4-6 дена пред достава,
 • За нарачката потребно е на меил да го испратите купонот, адреса, населба, вашето име, телефон за контакт и време за достава
 • Вие бирате датум и време за достава!
 • Не е потребна доплата за мини декорација или натпис по избор

Опис

Состав:

 • Нутела чоколадна (2 фила нутела, 1 фил чоколадо)
 • Крем торта (1 фил ванила, 1 фил чоколадо, 1 фил нес)
 • Нес чоколадна (2 фила чоколадо, 1 фил нес)
 • Рустика (ореви, плазма, сецкано црно и бело чоколадо)

*Сите торти се со путер и тесто од ореви, со три фила.

G&B Cake Factory e совршен избор доколку сакате спој на уметноста и храната:

 • Перфектна изработка на најразновидни фигури по желба на вашето дете ако сакате роденден за паметење 
 • Уникатни вкусови за заблажување 

Пробајте ги најновите торти во новоотворената слаткарница Cake Factory и секоја ваша слатка желба ќе премине во неодоливо задоволство!

За компанијата

Cake Factory e совршен избор доколку сакате спој на уметноста и храната:

 • Перфектна изработка на најразновидни фигури по желба на вашето дете ако сакате роденден за паметење 
 • Уникатни вкусови за заблажување 

Пробајте ги најновите торти во новоотворената слаткарница Cake Factory и секоја ваша слатка желба ќе премине во неодоливо задоволство!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.