Ролер за бојадисување Paint Roller Clever Paintbrush

1190 ден.

Шифра:

300000001745
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: 650 ml
 • Големина на ролер: 23 x 9.5 cm
 • Вкупна должина: 104 cm
 • Користете го на ѕидови, тавани, дрво или цемент без да користите нешто друго
 • За бои врз база на вода
 • Се плакне со млака вода
 • Со овој Ролер нема повеќе неуредни капки бои
 • Наместо да го натопите ролетот во бојата со овој ролер можете да ја наполните самата негова рачка со бојата и да бојадисувате
 • Овој Ролер ќе го трансформира Вашиот дом побрзо и со помалку валкање отколку традиционалните ваљаци за боја
 • Со едноставното притискање на рачката го активирате директно впивањето на бојата на ролерот со што се елиминира потребата од вишокот бои за повторно полнење
 • Овој Ролер е совршен за средни проекти а продолжената рачка Ви овозможува лесно да ги достигнете таваните
 • Лесно се полни благодарение на специјалната пумпа содржана на рачката од ролерот
 • Има ергономски активатор за континуирано прилагодување на количината на боја што завршува во рачката
   

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.