50% попуст на автоматска турпија за стапала Roll Professional во вредност од 999 ден. по цена од 499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на автоматска турпија за стапала Roll Professional во вредност од 999 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

999 ден.

Попуст

50%

Заштеда

500 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Roll Professional турпија за пети

 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава за нарачки над 500ден. можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Автоматска турпија Roll Professional

Систем за природен изглед на блескави нокти без напор!

Лесен, пријатен и едноставен начин за постигнување блескави пети со aвтоматичната турпија за пети. 

Електричата ролер глава произведува вртливи движења и само за неколку минути стапалата се повторно кадифено меки и нежни. Произведен од микрогранули и нежен кон кожата, а ризикот од повреда е елиминиран благодарение на системот за контрола на притисокот. Во моментот кога третирате поголем притисок, ролер главата престанува да се врти.

Карактеристики на производот:

 • Удобна ергономска рачка за стабилен зафат
 • Без остри рабови, без сечливи компоненти, без ризик од повреда
 • Батериите не се вклучени (потребни се 4 АА батерии)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ