Престојувајте во центарот на Белград од Јануари до Март! 40% попуст на ноќевање за двајца во приватна двокреветна соба во апартмани Rooms And App S во вредност од 2170 ден. (35 еур) по цена од 1302 ден. (21 еур)

Цена

1302 ден.

Вредност

2170 ден.

Попуст

40%

Заштеда

868 ден.

Купени: 2

 • Sarajevska 36 apartment 12

  Одведи ме таму

  +38163311852

  hostelno9@mail.com

Добивате

Ноќевање за двајца во приватна двокреветна соба во Белград

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.01.2019 до 31.03.2019
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail
 • По купувањето на ваучерот неопходно е да направите резервација на телефон или e-mail адресата од хотелот при што ќе го соопштите и бројот на ваучерот
 • Ако одлучите да го искористите купонот за време на викенд (петoк, сабота) задолжително e да престојувате два дена, односно да купите два купони.
 • Услуга на рецепција 24/7; Check-in после 12 часот, check-out во 11 часот (времето по договор е флексибилно)
 • Бесплатни пешкири и мапа на градот
 • Туристичката такса не е вклучена во цената, и истата изнесува 1.3 евра по лице од ден.
 • За трокреветна соба се доплаќа 10 евра 
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Сите доплати се прават дирекно во хостелот
 • Доколку не го искористите ваучерот најдоцна до наведениот рок во зделката истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Апартмани и соби С е новотворен објект кој располага со еднокревтни, двокреветни и трокреветни соби, а наскоро ќе има и апартмани. Локацијата на овој објект е идеална и истиот се наоѓа на 15 мин. пешачење од центарот на градот, каде се сместени голем број на знаменитости како и автобуска постојка во близна која брзо ќе Ве однесе до центарот на плоштадот Славија, сплавовите и Белградсиот саем.
Во непосредна близина на Соби и апп С се наоѓаат голем број на ноќни клубови ,ресторани, дискотеки, кафичи и клиничкиот центар на Србија кој е на само 5 мин пеш одење. Автобуската у железничката станица се исто така многу блиску. За гостите кои доаѓаат со кола постои паркинг кој е обезбеден и истиот чини 10 еур. на ден. Исто така има во непосредна близина и бесплатен паркинг. На гостите на соби и апп С им е на располагање доручек или ручек по многу прифатливи цени.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.