img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

15 ја следат оваа компанија


Rose Absolute Vital Fluid 8ml (Тестер)

0 ден.

Шифра:

Креми/Лосиони

Опис

Природен и органски навлажнувач со формула која содржи екстракт од Rosa damascena и природно добиени состојки од растенија кои интензивно ја хидрираат сензитивната и сува кожа.

Состав: вода, каприлен/капрински триглицерид, глицерин, полиглицерил-3 метилoглукоза дистеарат, пропандиол, бетаин, ниацинамид, цетеарил алкохол, масло од јатка од Prunus armeniaca, *масло од семе од Orbignya oleifera, *екстракт од Sambucus nigra, *екстракт од Phyllanthus emblica, *екстракт од цвет од Calendula officinalis, *екстракт од Rosa canina, *екстракт од лист од Rubus idaeus, масло од Cocos mucifera, пантенол, **масло од Rosa canina, етилхексил глицерин, коко-каприлат/капрат, фенетил алкохол, ксантaн гума, масло од цвет од Rosa damascena, алантоин, масло од семе од Simmondsia chinensis, аденозин, екстракт од Verbena officinalis, екстракт од лист од Rosmarinus оfficinalis, екстракт од цвет од Chamomilla recutita, **фенетил ацетат, **алфа-пинени, **нерол, **бензалдехид, **мирцeн, **бета-кариофилeн. *сертифицирано органски **од природно есенцијално масло.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.