46 ја следат оваа компанија


Ротирачки рачки за склекови Push Up Pro

1000 ден.

690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Рачките се специјлно изградени за да нема притисок врз вашите зглобови, за разлика од обичниот склек каде што зглобот е притиснат и превиткан
 • Имаат ротирачка опција што нуди различен фокус на мускулните влакна
 • Со ротирачките рачки склекот е подлабок односно е за 60% поефикасно влијае врз мускулите
 • Со користење на ротирачките рачки ќе успеете да ги зајакнете и обликувате вашите мускили во пределот на градите, рацете, рамењата, грбот и стомачните
 • Со секојдевна употреба од барем 20 минути дневно, Ви ветуваме дека ќе забележите разлика во првите 10 дена. Push Up Pro се лесни и преносливи совршени за дома или за на работа, може да ги користите секаде.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.