Релаксиран одмор во Банско (01.02-28.02.2018)! 36% попуст на ноќевање со појадок, ручек и вечера + користење на СПА центар во Royal Bansko Aparthotel - Банско во вредност од 2480 ден. (40 еур.) по цена од 1612 ден. (26 еур.)

РАСПРОДАДЕНО

Релаксиран одмор во Банско (01.02-28.02.2018)! 36% попуст на ноќевање со појадок, ручек и вечера + користење на СПА центар во Royal Bansko Aparthotel - Банско во вредност од 2480 ден. (40 еур.) по цена од 1612 ден. (26 еур.)

Цена

1,612 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,480 ден.

Попуст

35%

Заштеда

868 ден.

Купени : 27

 • област Кошерината / Kosherinata Gramadeto Area, Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 879 830 581; +359 876 830 586

 • royalbansko@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање за едно лице од со појадок, ручек и вечера + пијалоци + користење на СПА центар

*Понудата важи од недела до четврток


Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.01.2018 до 28.02.2018
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • Понудата важи само во деновите од недела до четврток
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето може да биде во студио, апартман со една или две спални во зависност од исполнетоста на капацитетот
 • Потребно е да престојувате мин. 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • За закуп на соба потребно е да престојуваат минимум 2 лица.
 • Доплати во хотелот:
 • За дете до 5.99 години е бесплатно
 • За дете од 6 до 11.99 години се доплаќа 14.5 еур.
 • За дете над 11.99 години и трето возрасно лице на редовен кревет се доплаќа 21.75 еур.
 • За единечно (single) сместување се доплаќа 20 еур.
 • За користење на бањарка за Спа центарот се плаќа 6 еур од ден при едно ноќевање,
 • Бањарките се преземаат на рецепција на хотелот со депозит од 12.5 евра. При напуштање на хотелот, потребно е да ги вратите бањарките и разликата од депозитот и деновите на користење на бањаркара ќе ви биде вратена 
 • За влечки за СПА центарот се доплаќа 1 евро од ден
 • Масажите се доплаќаат според ценовникот на хотелот
 • За билијард се доплаќа 1 евро по игра
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој 
 • По наведениот рок купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Royal Bansko Aparthotel се наоѓа во живописниот дел од Банско наречен Gramadeto area, веднаш до UNESCO-заштитениот Национелн Парк Пирин на само 750 метри од ски лифтовите.

Сите студиа и апартмани се опремени со кујна и кабелска телевизија. Хотелот располага со 48 соби и апартмани. За гостите е на располагање ски гардероба и бесплатен паркинг. На располагање има и ресторан, лоби бар, базен, интернет, транспорт до ски лифтот, а покрај тоа и перфектна услуга.

Хотелот се наоѓа на 10 мин. од гондолата на ски лифтот, со која што се искачувате на 2.600 мнадморска височина до највисоките покриени со снег писти, совршени за сноубординг и скијање. Удобната сауна, парна бања и базен, како и авантуристички мигови по ски-патеките на Банско,благопријатни за добро психичко и физичко здравје.

*При помалку од 20 гости, оброците се по претходно поставено мени

Капацитет на сместување:

 • Студио: 2 возрасни, 1 возрасен + 1 дете (4-12 год.) на редовен кревет или 2 возрасни + 1 дете до 4 год.
 • Апартман со една спална: 2 возрасни, 2 возрасни + 1 возрасен, 2 возрасни + 2 деца до 4 год. или 2 возрасни + 1 дете од 4 - 12 год.
 • Апартман со две спални: 4 возрасни, 2 возрасни + 2 деца од 4 - 12 год. на редовен кревет, 4 возрасни + 1 возрасен, 4 возрасни + 2 деца до 4 год. или 4 возрасни + 1 дете од 4 - 12 год.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ