Уживајте во Банско (28.09-30.11.2019)! 53% попуст на ноќевање, ноќевање со појадок, ноќевање со појадок и вечера или на база All Inclusive Light + користење на СПА центарот во Royal Bansko

Цена од

682 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1457 ден.

Попуст

53%

Заштеда

775 ден.

Купени: 112

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање по избор

Опции на понудата:

RO Ноќевање + СПА 1,457 ден. (24 еур)
682 ден. (11 еур)
BB ноќевање + СПА 1,860 ден. (30 еур)
868 ден. (14 еур)
НВ ноќевање + СПА 2,511 ден. (41 еур)
1,178 ден. (19 еур)
All Inclusive Light ноќевање + СПА 3,038 ден. (49 еур)
1,426 ден. (23 еур)

Во понудата е вклучено:

 • сместување во двокреветно студио или апартман со една или две спални
 • користење на СПА центар (внатрешен базен, парна бања, сауна, туш) 
 • користење на фитнес
 • WiFi
 • детско катче
 • паркинг

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.09.2019 до 30.11.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето може да биде во двокреветно студио (за 2 лица), апартман со една спална (2 + 2) или апартман со две спални (4 + 2) во зависност од исполнетоста на капацитетот
 • За закуп на соба потребно е да престојуваат минимум 2 лица
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Доплати во хотелот:
 • За едно дете до 6,99 години сместувањето е бесплатно
 • За второ дете до 6,99 години на дополнително легло се доплаќa 3 евра за RO ноќевање, 4 евра за BB ноќевање, 6 евра HB ноќевање или 7 евра All Inclusive Light
 • За дете од 7 до 13,99 години на дополнително легло се доплаќа 6 € за RO ноќевање, 7 € за BB ноќевање, 10 € HB ноќевање или 12 € All Inclusive Light
 • За дете над 14 години или трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 8 € за RO ноќевање, 10 € за BB ноќевање, 14 € HB ноќевање или 16 € All Inclusive Light
 • За единечно сместување потребно е да купите купон од соодветната опција + се доплаќа 6 € за RO ноќевање, 7 € за BB ноќевање, 8 € HB ноќевање или 9 € All Inclusive Light
 • Сместување во собите е после 14 часот, напуштање на собите до 12 часот
 • All inclusive сместувањето започнува со вечера на денот на пристигнување и завршува со појадок на денот на заминување
 • Доплати:
 • Пинг-понг: 2.5 € за 1 час
 • Аркадни игри, флипери и фудбалче: 0.5 € по игра
 • Масажите се доплаќаат според ценовникот на хотелот
 • Билјард: 1 € за 1 партија
 • Терен за фудбал, тенис, одбојка и бадминтон: 5 € за 1 час
 • Место за скара: 10 € за 2 часа
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Работно време на релакс центарот е од 10:00 до 19:00ч.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој 
 • Понудата не важи за групни резервации
 • По наведениот рок купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Royal Bansko се наоѓа во живописниот дел од Банско наречен Gramadeto area, веднаш до UNESCO-заштитениот Национелн Парк Пирин на само 750 метри од ски лифтовите.

Сите апартмани се опремени со кујна и кабелска телевизија. Хотелот располага со 48 апартмани. За гостите е на располагање ски гардероба и бесплатен паркинг. На располагање има и ресторан, лоби бар, базен, интернет, транспорт до ски лифтот, а покрај тоа и перфектна услуга.

Хотелот се наоѓа на 10 мин. од гондолата на ски лифтот, со која што се искачувате на 2.600 мнадморска височина до највисоките покриени со снег писти, совршени за сноубординг и скијање. Удобната сауна, парна бања и базен, како и авантуристички мигови по ски-патеките на Банско,благопријатни за добро психичко и физичко здравје.

*При помалку од 20 гости, оброците се по претходно поставено мени

Програма All Inclusive Light

 • Појадок: 08-10 часот - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, вода, сок
 • Ручек: 12:00 - 13:30 часот - за денови од недела до четврток се предлага lunch пакет, за сабота и недела е на шведска маса или сет мени + кафе, чај, вода, сок
 • Вечера:19-21 часот - на шведска маса или сет мени + вода, сок, пиво

Капацитет на сместување:

 • Двокреветно студио: 2 возрасни
 • Апартман со една спална: 2 возрасни, 2 возрасни + 1 возрасен, 2 возрасни + 2 деца до 12 год. 
 • Апартман со две спални: 4 возрасни,, 4 возрасни + 1 возрасен, 4 возрасни + 2 деца до 12 год. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

   

  

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.