Летно уживање во Банско (12.07 - 14.09.2019)! 53% попуст на ноќевање или ноќевање со појадок + користење на СПА центар во Royal Bansko

Цена од

682 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1451 ден.

Попуст

53%

Заштеда

769 ден.

Купени: 52

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање по избор

Опции на понудата:

RO ноќевање + СПА 1,451 ден. (23 еур)
682 ден. (11 еур)
BB ноќевање + СПА 1,780 ден. (29 еур)
837 ден. (14 еур)

Во понудата е вклучено:

 • сместување во двокреветно студио или апартман со една или две спални
 • користење на внатрешен базен. парна бања, сауна, туш (во период од 10-19 часот)
 • користење на фитнес
 • интернет
 • паркинг
 • детско катче
 • туристичка такса

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

*Купонот за BB ноќевање важи само за деновите од петок до недела (викенд денови)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.07.2019 до 14.09.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето може да биде во двокреветно студио (за 2 лица), апартман со една спална (2 + 2) или апартман со две спални (4 + 2) во зависност од исполнетоста на капацитетот
 • За закуп на соба потребно е да престојуваат минимум 2 лица
 • Купонот за BB ноќевање важи само за деновите од петок до недела (викенд денови)
 • Купонот за RO ноќевање важи за сите денови од неделата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Доплати во хотелот:
 • За едно дете до 6,99 години сместувањето е бесплатно
 • За второ дете до 6,99 години на дополнително легло се доплаќа 3 € за RO ноќевање, 4 € за BB ноќевање
 • За дете од 7 до 13,99 години на редовно легло се доплаќа 5.5 € за RO ноќевање, 6.5 € за BB ноќевање
 • За дете над 14 години и трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 7.5 € за RO ноќевање, 9.5 € за BB ноќевање
 • За единечно сместување потребно е да купите купон од соодветната опција + се доплаќа 6 € за RO ноќевање, 7.5 € за BB ноќевање
 • Сместување во собите е после 14 часот, напуштање на собите до 12 часот
 • Пинг Понг - 2.5 € на час
 • Тениски или фудбалски терен - 5 € на час
 •  Билијард - 1 € од партија
 • Аркадни игри - 0.5 € од партија
 • Масажите се доплаќаат според ценовникот на хотелот
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој 
 • Понудата не важи за групни резервации
 • По наведениот рок купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Royal Bansko се наоѓа во живописниот дел од Банско наречен Gramadeto area, веднаш до UNESCO-заштитениот Национелн Парк Пирин на само 750 метри од ски лифтовите.

Сите апартмани се опремени со кујна и кабелска телевизија. Хотелот располага со 48 апартмани. За гостите е на располагање ски гардероба и бесплатен паркинг. На располагање има и ресторан, лоби бар, базен, интернет, транспорт до ски лифтот, а покрај тоа и перфектна услуга.

Хотелот се наоѓа на 10 мин. од гондолата на ски лифтот, со која што се искачувате на 2.600 мнадморска височина до највисоките покриени со снег писти, совршени за сноубординг и скијање. Удобната сауна, парна бања и базен, како и авантуристички мигови по ски-патеките на Банско,благопријатни за добро психичко и физичко здравје.

 • Појадок (08-10 ч.) шведска маса или сет мени + кафе,чај, вода, сок

*При помалку од 20 гости, оброците се по претходно поставено мени

Капацитет на сместување:

 • Двокреветно студио: 2 возрасни
 • Апартман со една спална: 2 возрасни, 2 возрасни + 1 возрасен, 2 возрасни + 2 деца до 12 год. 
 • Апартман со две спални: 4 возрасни,, 4 возрасни + 1 возрасен, 4 возрасни + 2 деца до 12 год. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.