Уживајте во Банско (04.08 – 30.09.2019)! 33% попуст на ноќевање на база All Inclusive Light во Royal Bansko во вредност од 2068 ден. (33 €) по цена од 1368 ден. (22 €)

Цена

1386 ден.

Вредност

2068 ден.

Попуст

33%

Заштеда

682 ден.

Купени: 6

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање All Inc.Light во апартман

 • користење на внатрешен базен, парна бања, сауна, туш 
 • користење на фитнес
 • интернет
 • детско катче

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.08.2019 до 30.09.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето може да биде во апартман со една спална (2 + 2) или апартман со две спални (4 + 2) во зависност од исполнетоста на капацитетот
 • За закуп на соба потребно е да престојуваат минимум 2 лица
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Доплати во хотелот:
 • За викенд денови се доплаќа 2€
 • За едно дете до 6,99 години сместувањето е бесплатно
 • За второ дете до 6,99 години на дополнително легло се доплаќа 6€ 
 • За дете од 7 до 13,99 години се доплаќа 10€  
 • За дете над 14 години и трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 14€
 • За единечно сместување се доплаќа 10€  
 • Сместување во собите е после 14 часот, напуштање на собите до 12 часот
 • All inclusive сместувањето започнува со вечера на денот на пристигнување и завршува со појадок на денот на заминување
 • Пинг-понг се доплаќа 2.5€ на час
 • Тенис на отворено се доплаќа 5€ на час
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Работно време на релакс центарот е од 10:00 до 19:00ч.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој 
 • Понудата не важи за групни резервации
 • По наведениот рок купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Royal Bansko се наоѓа во живописниот дел од Банско наречен Gramadeto area, веднаш до UNESCO-заштитениот Национелн Парк Пирин на само 750 метри од ски лифтовите.

Сите апартмани се опремени со кујна и кабелска телевизија. Хотелот располага со 48 апартмани. За гостите е на располагање ски гардероба и бесплатен паркинг. На располагање има и ресторан, лоби бар, базен, интернет, транспорт до ски лифтот, а покрај тоа и перфектна услуга.

Хотелот се наоѓа на 10 мин. од гондолата на ски лифтот, со која што се искачувате на 2.600 мнадморска височина до највисоките покриени со снег писти, совршени за сноубординг и скијање. Удобната сауна, парна бања и базен, како и авантуристички мигови по ски-патеките на Банско,благопријатни за добро психичко и физичко здравје.

*При помалку од 20 гости, оброците се по претходно поставено мени

Програма All Inclusive Light

 • Појадок: 08:00 - 10:00 часот - на шведска маса или сет мени + кафе, чај, вода, сок
 • Ручек: 12:00 - 13:30 часот - за денови од недела до четврток се предлага lunch пакет, за сабота и недела е на шведска маса или сет мени + кафе, чај, вода, сок
 • Вечера:19:00 - 21:00 часот - на шведска маса или сет мени + вода, сок, пиво

Капацитет на сместување:

 • Апартман со една спална: 2 возрасни, 2 возрасни + 1 возрасен, 2 возрасни + 2 деца до 12 год. .
 • Апартман со две спални: 4 возрасни,, 4 возрасни + 1 возрасен, 4 возрасни + 2 деца до 12 год. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

   

  

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.