Уживајте за Велигден во Банско (17.04 – 22.04.2020)! 36% попуст на пакет од 3 ноќевања со појадок и вечера + празничен ручек + користење на СПА центарот во Royal Bansko во вредност од 6758 ден. (109 €) по цена од 4340 ден. (70 €)

Цена

4340 ден.

Вредност

6758 ден.

Попуст

36%

Заштеда

2418 ден.

Добивате

Понудата е по лице и вклучува

 • 3 ноќевања со појадок и вечера на база шведска маса
 • Празничен Велигденски ручек (19.04.2020) со јагнешко печење и чаша вино (црвено или бело)
 • Фарбање јајца на 18.04.2020
 • Внатрешен затоплен базен со секција за деца (температра на вода 31°, темпертура на воздух 35°)
 • Парна бања, сауна
 • Користење на фитнес
 • Интернет
 • Паркинг
 • Детско катче
 • Соба за Ски опрема
 • Пинг понг

Понудата е валидна за термини:

 • 17.04.2020 – 20.04.2020
 • 18.04.2020 – 21.04.2020
 • 19.04.2020 – 22.04.2020

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.04.2020 до 22.04.2020
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето може да биде во апартман со една спална (2 + 2) или апартман со две спални (4 + 2) во зависност од исполнетоста на капацитетот
 • За закуп на соба потребно е да престојуваат минимум 2 лица
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања
 • Доплати во хотелот:
 • За прво дете до 6,99 години сместувањето е бесплатно за 3 HB ноќевања
 • За второ дете до 6,99 години на дополнително легло се доплаќа 21€ за 3 HB ноќевања
 • За дете од 7 до 16,99 години се доплаќа 35€ за 3 HB ноќевања
 • За дете над 17 години и трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 56€ за 3 HB ноќевања
 • За единечно сместување се доплаќа 30€  за 3 HB ноќевања
 • Сместување во собите е после 14 часот, напуштање на собите до 12 часот
 • Доплата за еднокреветна соба 30еур за 3 ноќевања
 • Игри стрелаштво, флипери, фудбал-флипер: 0.5€ за една игра
 • Билијард: 1€ за една игра
 • Фудбал, тенис, одбојка и терен за бамбигдон: 5€ за еден час
 • Место за скара: 10 еур за два часа
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Работно време на релакс центарот е од 10:00 до 19:00ч.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Понудата не важи за групни резервации
 • По наведениот рок купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Royal Bansko се наоѓа во живописниот дел од Банско наречен Gramadeto area, веднаш до UNESCO-заштитениот Национелн Парк Пирин на само 750 метри од ски лифтовите.

Сите апартмани се опремени со кујна и кабелска телевизија. Хотелот располага со 48 апартмани. За гостите е на располагање ски гардероба и бесплатен паркинг. На располагање има и ресторан, лоби бар, базен, интернет, транспорт до ски лифтот, а покрај тоа и перфектна услуга.

Хотелот се наоѓа на 10 мин. од гондолата на ски лифтот, со која што се искачувате на 2.600 мнадморска височина до највисоките покриени со снег писти, совршени за сноубординг и скијање. Удобната сауна, парна бања и базен, како и авантуристички мигови по ски-патеките на Банско,благопријатни за добро психичко и физичко здравје.

*При помалку од 20 гости, оброците се по претходно поставено мени

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

   

  

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.