Релаксирајте се во Банско (11.01-10.03.2019)! До 33% попуст на All Inclusive ноќевањe или ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центар во Royal Park & Spa Hotel 4*

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

3317 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1147 ден.

Купени: 8

 • местност Св. Иван Рилски

  Одведи ме таму

  +359 879 127 088

  marketing@royalpark-bg.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевање по избор

Опции на понудата:

All Inclusive ноќевање 4,061 ден. (66 еур.)
2,759 ден. (45 еур.)
HB ноќевање 3,317 ден. (54 еур.)
2,232 ден. (36 еур.)

Во понудата е вклучено: 

 • Користење на спа центар (базен, сауна, релакс зона, парна бања, фитнес)
 • Tранспорт од и до гондолата (до 17:00ч)
 • Wi-Fi интернет и паркинг
 • Туристичка такса и хотелско осигурување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2019 до 10.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати за All Inclusive ноќевање:
 • За 3то или 4то возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 31 еур.
 • За дете од 2 до 11,99 г. сместено во двокреветна соба со едно возрасно лице се доплаќа 31 еур. од ноќевање
 • За деца од 2 до 5,99 г. сместени со 2 или повеќе возрасни лица е бесплатно
 • За деца од 6 до 11,99г. сместени со едно или повеќе возрасни лица се доплаќа 18 еур. од ноќевање
 • При сместување во фамилијарна соба или апартман се доплаќа 5 еур. на ден за возрасно лице
 • Доплати за НВ ноќевање:
 • За 3то или 4то возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 25 еур.
 • За дете од 2 до 11,99 г. сместено во двокреветна соба со едно возрасно лице се доплаќа 25 еур. од ноќевање
 • За деца од 2 до 5,99 г. сместени со 2 или повеќе возрасни лица е бесплатно
 • За деца од 6 до 11,99г. сместени со едно или повеќе возрасни лица се доплаќа 11 еур. од ноќевање
 • При сместување во фамилијарна соба или апартман се доплаќа 5 еур. на ден за возрасно лице
 • За сместување во фамилијарна соба, студио и апартман потребно е да престојувате минимум 2 возрасни лица
 • Сите доплати се вршат дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата! 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Хотелот Royal Park & Spa е лоциран на 1.2 км од гондолата или на само неколку минути со бесплатниот транспорт кој хотелот го нуди за гостите и на 1.5 км од центарот на Банско. Гостите на хотелот може да уживаат во прекрасната панорамска глетка над планината Пирин, да се релаксираат во големиот Спа центар и да уживаат во бугарска и меѓународна кујна. За гостите е на располагање и бесплатен паркинг пред хотелот.

Хотелот е составен од хотелски и апартмански дел. Хотелскиот дел се состои од двокреветни соби и фамилијарни соби. Апартманскиот дел се состои од студиа и фамилијарни апартмани. Спа центарот се наоѓа во хотелскиот дел, а апартманскиот дел не е поврзан со топла врска со спа центарот, односно гостите кои се сместени во апартманскиот дел го користат спа центарот на хотелот.

Сите соби се опремени со бесплатен Wi-FI интернет, телевизор со LCD екран, минибар и модерно купатило со туш кабина. Распространети во 5 згради сите соби имаат тераса со поглед кон градот и кон планината.

Спа центарот се наоѓа во основната зграда и располага со: сауна, базен, релакс зона, парна бања и фитнес кои се бесплатни за гостите.

Комплексот се состои од хотелски дел и апартмански дел. Хотелскиот дел има двокреветни и фамилијарни соби и е поврзан со спа центарот. Апартманскиот дел има студиа и апартмани и истиот не е поврзан со топла врска со спа центарот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.