Зимска релаксација во Боровец (01.02 - 03.03.2019)! Наем на сместување по избор во Royal Plaza Apartments

РАСПРОДАДЕНО

Зимска релаксација во Боровец (01.02 - 03.03.2019)! Наем на сместување по избор во Royal Plaza Apartments

Цена

3,255 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,617 ден.

Попуст

10%

Заштеда

362 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • simonovski@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по соба и вклучува ноќевање по избор во Royal Plaza Apartments во термини по избор:

Термин 09.01 -31.01.2019:

 • Студио за 2 лица, цена: 3617 ден. 3255 ден. (52.5 eur.)
 • Апартман со една спална, цена: 4340 ден. 3906 ден. (63 eur.)
 • Апартман со две спална, цена: 5580 ден. 5022 ден. (81 eur.)

Термин 01.02 -03.03.2019:

 • Студио за 2 лица, цена: 4133 ден. 3720 ден. (60 eur.)
 • Апартман со една спална, цена: 5063 ден. 4557 ден. (73.5 eur.)
 • Апартман со две спални, цена: 6510 ден. 5859 ден. (94.5 eur.)

Доплати:

 • Туристичка такса по лице по ден, цена: 62 ден.
 • Хотелска такса по лице по ден, цена: 62 ден.
 • Доплата за дете од 3-11.99 год., цена: 620 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.01.2019 до 03.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони по лице
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Максимален сместувачки капацитет во студио е 2+1 (или 3+1), во апартман со една спална е 2+2 и во апартман со две спални е 4+1
 • Доплати:
 • Туристичка такса по лице по ден, цена: 62 ден.
 • Хотелска такса по лице по ден, цена: 62 ден.
 • Доплата за дете од 3-11.99 год., цена: 620 ден.
 • Потребно е да купите купон за доплатите од соодветната опција во зделката
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Задолжително патничкото осигурување
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

На 1300 метри надморска височина, Ројал Плаза апартмани се наоѓаат во Боровец, изградени во алпски стил и опкружени со борова шума, и се наоѓаат на 50 метри од гондолата. 

Од хотелот исто така е почетна точка за кратките и долгите ски-патеки на величествената Рила планина.

Удобно опремените апартмани вклучуваат тераса и кабловска телевизија и нудат прекрасен поглед на околината. Појадок и вечера се достапни со дополнителна доплата во ресторанот на соседниот хотел.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.