Адреналинско off road искуство во Лазарополе, Гари, Тресонче, Дуфски водопади! 50% попуст на тура со ATВ мотори за 2 лица на Бистра планина по избор од Royal Riders - Off Road Experience

img

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1800 ден.

Купени: 10

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070 833 785

Добивате

Тура со ATВ мотори за две лица на мотор Бистра планина (Лазарополе, Гари, Тресонче, Дуфски водопади) по избор

Опции на понудата:

Тура во времетраење од 3 часа 3,600 ден. 1,800 ден.
Целодневна тура + ручек во Куќата на Мијаците + пијачки, кафе, оброк на планина + маица 7,200 ден. 3,600 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.05.2019 до 20.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Понудата може да се користи од понеделник до петок
 • Потребно е да купите минимум 3 купони за да се одржи турата
 • Задолжително е носење на топла облека и обувки
 • Задолжителна е важечка дозвола Б категорија
 • Турата важи за лица со и над 18 години

Опис

Подарете едно поинакво и незаборавно искуство во природа! За сите љубители во природата, убавите пајсажи и оние кои го сакаат адреналинот, време е на вашата листа на незаборавни искуства и авантури да ја додадете и оваа. Соберете го тимот и поминете незаборавни часови со ATW моторите - off road experience.  Едно е сигурно: секој член на тимот ќе се врати на работа со уште поголема желба за се повеќе адреналински искуства и моменти. 

Ако не се плашите да искусите нови предизвици исполнети со доза адреналин тогаш АТВ е токму за вас. 

Теренските возила за сите видови површини или накусо наречени АТВ, во основа, се користат  на копнени површини и можат да стигнат до места недостижни за нормалните автомобили и велосипеди.

Road experience кое не смеете да го пропуштите! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.