#ТимскиАктивности - Игра, Дружење, Натпревар! Адреналинско off road искуство! 50% попуст на тура со ATВ мотори за рута Караџица од Royal Riders - Off Road Experience во вредност во вредност од 6200 ден. по цена од 3100 ден.

Вредност

6200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

3100 ден.

Купени: 3

 • Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070 833 785

Добивате

Тимска активност: Тура со ATВ мотори Караџица планинарски дом

 • Понудата е по лице, а совозачот е гратис
 • Рута: Драчево - Долно Количани - Китка - Алдинци - Караџица (асфалт и off road-макадам и кал)
 • Времетраење: 5-6 часа
 • Тип на мотор: ATV Cf-Moto 450L 40hp Avtomatik. 
 • Водич, кацига и пијалоци за време на турата 
 • Супер тура за сите категории 

Стимулира: адреналин, забава, нови искуства

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.04.2019 до 15.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Понудата може да се користи од понеделник до петок
 • Потребно е да купите минимум 3 купони за да се одржи турата
 • Задолжително е носење на топла облека и обувки
 • Задолжителна е важечка дозвола Б категорија
 • Турата важи за лица со и над 18 години
 • Турата е по избор: дневна или ноќна

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Оваа зделка е дел од кампањата #ТимскиАктивности.

Прочитај повеќе за кампањата во блог постот.

---------------------------------------------------------------------

Како придонесува за тимот?

Подарете едно поинакво и незаборавно искуство во природа! За сите љубители во природата, убавите пајсажи и оние кои го сакаат адреналинот, време е на вашата листа на незаборавни искуства и авантури да ја додадете и оваа. Соберете го тимот и поминете незаборавни часови со ATW моторите - off road experience.  Едно е сигурно: секој член на тимот ќе се врати на работа со уште поголема желба за се повеќе адреналински искуства и моменти. 

Ако не се плашите да искусите нови предизвици исполнети со доза адреналин тогаш АТВ е токму за вас. 

Теренските возила за сите видови површини или накусо наречени АТВ, во основа, се користат  на копнени површини и можат да стигнат до места недостижни за нормалните автомобили и велосипеди.

Road experience кое не смеете да го пропуштите! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.