#ТимскиАктивности - Игра, Дружење, Натпревар! Адреналинско off road искуство! 50% попуст на тура со ATВ мотори за рута Милениумски крст од Royal Riders - Off Road Experience во вредност во вредност од 3410 ден. по цена од 1705 ден.

Цена

1705 ден.

Вредност

3410 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1705 ден.

 • Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070 833 785

Добивате

Тимска активност: Тура со ATВ мотори Милениумски крст:

 • Понудата е по лице, а совозачот е гратис
 • Рута: К.Вода - Сопиште - Горно Соње - Милениумски Крст - К.Вода (асфалт и off road-макадам)
 • Времетраење: 3 часа
 • Тип на мотор: ATV Cf-Moto 450L 40hp Avtomatik. 
 • Водич, кацига и пијалоци за време на турата
 • Идеална за почетници

Стимулира: адреналин, забава, нови искуства

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.04.2019 до 15.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Понудата може да се користи од понеделник до петок
 • Потребно е да купите минимум 3 купони за да се одржи турата
 • Задолжително е носење на топла облека и обувки
 • Задолжителна е важечка дозвола Б категорија
 • Турата важи за лица со и над 18 години
 • Турата е по избор: дневна или ноќна

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Оваа зделка е дел од кампањата #ТимскиАктивности.

Прочитај повеќе за кампањата во блог постот.

---------------------------------------------------------------------

Како придонесува за тимот?

Подарете едно поинакво и незаборавно искуство во природа! За сите љубители во природата, убавите пајсажи и оние кои го сакаат адреналинот, време е на вашата листа на незаборавни искуства и авантури да ја додадете и оваа. Соберете го тимот и поминете незаборавни часови со ATW моторите - off road experience.  Едно е сигурно: секој член на тимот ќе се врати на работа со уште поголема желба за се повеќе адреналински искуства и моменти. 

Ако не се плашите да искусите нови предизвици исполнети со доза адреналин тогаш АТВ е токму за вас. 

Теренските возила за сите видови површини или накусо наречени АТВ, во основа, се користат  на копнени површини и можат да стигнат до места недостижни за нормалните автомобили и велосипеди.

Road experience кое не смеете да го пропуштите! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.