Релаксација во срцето на Пирин – Банско во Април и Мај! 25% попуст на едно ноќевање за 2 лица во еднособен апартман во хотел Bansko Royal Towers 3* во вредност од 4650 ден. (75 €) по цена од 3472 ден. (56 €)

Цена

3472 ден.

Вредност

4650 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1178 ден.

 • 2 Stragite Str

  Одведи ме таму

  00 359 885692269; 00 359 74984019

  hotel@banskotowers.com

Добивате

Понудата е за 2 лица и вклучува

 • 1 ноќевање во еднособен апартман
 • Бесплатен Wi-Fi интернет (во апартманите, во јавните простории, рецепцијата и ресторанот)
 • Бесплатен надворешен паркинг со обезбедување
 • Бесплатно користење на надворешно детско игралиште

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.03.2020 до 30.05.2020
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 години бесплатно сместување
 • За дете од 6-15.99 години се доплаќа 5 € од ден.
 • За дете над 16 години и трет возрасен се доплаќа 15 евра на ден
 • Дозволени се домашни миленици со дополнителна доплата од 5 евра
 • Превоз не е вклучен во понудата.
 • Потребно е да го приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето во хотелот.
 • Доколку не го искористите ваучерот во предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Хотелот Bansko Royal Towers Ви нуди активен одмор со вклучено се што ви е потребно за да се чуствувате пријатно. Комплексот е идеален за семеен одмор со деца, рекреација со пријателите или да избегнете од напорното секојдневие.

Се што ви е потребно за Вашиот одмор е на едно место! Комплексот Bansko Royal Towers ќе ви одговори на сите очекувања ако сакате да:

 • Одморите спокојно во близина до планината и да спортувате активно
 • Децата да ви играат на чист воздух во детски простор со трева
 • Сместување во пространи апартмани
 • Може да се храните на пространа надворешна тераса со поглед кон Пирин

Комплексот располага со:

 • Деноноќно обезбеден паркинг
 • Надворешно детско катче (открит)
 • Искосена тревна површина (со размер над 5000 квадратни метри)
 • Wi-fi насекаде
 • Прием на рецепција од 08:00 до 23:00 часот
 • Спортски магазин ( Rossignol)

Исто така во хотелот може да користите:

 • Можност за организирање на екскурзии

Комлексот Bansko Royal Towers располага со капацитет над 200 легла. Комплексот е лоциран во југозападниот дел на Банско, покрај реката Глазне, на само 100 метри од гондолата. Bansko Royal Towers се состои од 12 блока, секој на 5 ката со посебен влез. Апартманите се состојат од две соби/ спална и дневна со кујна, бања, туш кабина и тераса. Секој апартман е опремен со телевизор, DVD, wi fi интернет, телефон и опремена кујна, ладилник, микробранова, чајник, комплет прибор и тостер (по желба од рецепција).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.