Релакс во Охрид (Јануари-Февруари)! 38% попуст на ноќевање за две лица со појадок + користење на СПА во Хотел Royal View во вредност од 3200 ден. по цена од 1990 ден.

Цена

1990 ден.

Вредност

3200 ден.

Попуст

38%

Заштеда

1210 ден.

Преостанато време

Купени: 83

 • Ул. Јане Сандански бр. 2, 6000 Охрид

  Одведи ме таму

  046 263 072; 078 263 072

  reception@royalview.com.mk

Добивате

Понудата е за ноќевање за две лица со појадок + користење на СПА 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.01.2022 до 28.02.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби во хотелот преку емаил или телефон
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • За деца  0-3,99 год. сместувањето е бесплатно
 • За деца од 4-9,99 год. се доплаќа 900 ден. од ноќевање (со појадок) директно во хотелот
 • За деца од 9,99 се доплаќа 1200 ден во трокреветна соба (со појадок) директно во хотелот
 • Доаѓање во хотелот е по 14.00 часот, а заминување не покасно од 11.00 часот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Хотелот ги следи  мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доплатите се прават во хотелот на рецепција
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Хотел Royal View се наоѓа во центарот на Охрид на самиот брег на Охридското езеро, 5 минути од стариот дел на градот. Без разлика дали доаѓате за одмор, состаноци или конференции, Хотел Ројал Вју Ви овозможува професионална и брза услуга. Сите соби се опремени со удобен модерен мебел, сопствена бања, фен, кабловска телевизија и балкон. 

Низ целиот хотел има бесплатна Wi-Fi конекција за сите Ваши бежични уреди. Нашиот ресторан располага со избор од домашни и интернационални јадења. Во самиот хотелски комплекс се наоѓа Steve's Coffee House каде имате избор од над 50 видови кафиња.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.