50% попуст на RTV силикон во боја по избор + бесплатна достава во вредност од 300 ден. по цена од 149 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на RTV силикон во боја по избор + бесплатна достава во вредност од 300 ден. по цена од 149 ден.

Цена

149 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 13

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

RTV силикон со боја по избор + бесплатна достава:

 • Црвена
 • Црна

* Изборот на боја се прави при подигнувањето на производот, според принципот прв дојден прв услужен


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

RTV силиконот е со висока температурна изджливост до 343 °C. Производот е отпорен на масло , вода или антифриз. 

Силиконот можете да се користи за:

 • Издувни колектори
 • Водни пумпи
 • Термостати
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Bojan90Struga

65 den bez popust e

Член на Grouper од: 20-09-2015

elenaadmin

Здраво @Bojan90Struga, Ви благодариме за забелешката. Grouper секогаш се труди да ви ги озовможи најдобрите цени и услови.

Член на Grouper од: 16-05-2017
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ