40% попуст на ручек или вечера за двајца по избор: предјадење, главно јадење и десерт во Ресторан Парис во вредност од 970 ден. по цена од 579 ден.

Цена

579 ден.

Вредност

970 ден.

Попуст

40%

Заштеда

391 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 13

Добивате

Ручек или вечера за двајца по избор:

Предјадење (две салати по избор):

 • Македонска салата 
 • Мешана свежа салата 
 • Туна салата

Главно јадење (две порции по избор):

 • Паста париз (бел сос и печурки)
 • Шарска плескавица
 • Ребро на скара

Десерт (две порции по избор):

 • Палачинка со полнење по избор
 • Овошна салата

*со овој купон добивате 15% попуст на флаша вино

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2020 до 15.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан "Paris" надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во шармантниот Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.