64% попуст на прва рата за почетен курс по руски јазик + гратис сертификат од Академија О Фортуна во вредност од 2200 ден. по цена од 800 ден.

Вредност

2200 ден.

Попуст

64%

Заштеда

1400 ден.

 • Венијамин Мачуковски бр.5/1 локал 6, Skopje (Мичурин , во близина на Меѓуградска автобуска станица Скопје)

  Одведи ме таму

  077875434

  akademija0@gmail.com

Добивате

Карактеристики на курсот:

 • Интензитет: Два пати неделно по 90 минути
 • Времетраење: 10 недели

* Со купување на купонот добивате учество во наградна за патување во Будимпешта (извлекување: 25.02.2019)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2019 до 20.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со купување на купонот добивате учество во наградната за патување во Будимпешта (извлекување: 25.02.2019) 
 • Понудата важи само за нови членови
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Почетокот на курсот е на 20.03.2019
 • Втората и третата рата се по редовна цена од 2200 ден.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Курсеви кои ги нуди Академијата:

 • Аглиски јазик
 • Германски јазик
 • Француски јазик
 • Италијански јазик
 • Шпански јазик
 • Норвешки јазик
 • Шведски јазик
 • Турски јазик
 • Чешки јазик
 • Германски јазик на албански
 • Руски јазик

 

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.