12% попуст на Linksys E1700 безжичен рутер N300 од "Рувекс" во вредност од 3165 ден. по цена од 2785 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на Linksys E1700 безжичен рутер N300 од "Рувекс" во вредност од 3165 ден. по цена од 2785 ден.

Цена

2,785 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,165 ден.

Попуст

12%

Заштеда

380 ден.

Купени : 1

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3290 585; 078 416 286

 • ruvex@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 16:30

Добивате

Linksys E1700 безжичен рутер N300

Е1700 е стабилен и сигурен бежичен рутер со брзина на трансфер од N300 Mbs. Поседува 4 гигабитни порти и две надворешни антени кои овозможуваат целосна покриеност на ИТ уредите во рамките на домот или работниот простор.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2017 до 10.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Карактеристики на производот:

 • Model Name:
  Linksys E1700
 • Network Standards:
  • IEEE 802.11b
  • IEEE 802.11g
  • IEEE 802.11n
 • Radio Frequency Bands:
  2.4GHz
 • Ports:
  Power, Internet, Ethernet(1-4)
 • LEDs:
  Power, Internet, Ethernet(1-4)
 • Buttons:
  Reset, Wi-Fi Protected Setup
 • Operating Temperature:
  32 to 104°F (0 to 40°C)
 • Storage Temperature:
  -20 to 60°C (-4 to 140°F)
 • Operating Humidity:
  10 to 80% Noncondensing
 • Max. Link Rate:
  300 Mbps
 • Platform Compatibility:
  • Windows XP
  • Windows Vista 32/64
  • Windows 7 32/64
  • Windows 8 32/64
  • Windows 8.1 32/64
  • Mac OS X 10.5.8 Leopard
  • Mac OS X 10.6.1 Snow Leopard
  • Mac OS X 10.7 Lion
  • Mac OS X 10.8 Mountain Lion
  • Mac OS X 10.9 Mavericks
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ