9 ја следат оваа компанија


Опис

 • Ружи х7
 • Украсна кутија
 • Сунгер 
 • Зеленило
 • Украсна трака

Детали за испорака

Испорака

 • Доплата за достава во Градски населби во Скопје 150 денари
 • Доплата за достава во Прирадски населби во Скопје 250 денари
 • Време потребно за достава: за нарачки до 15:00 часот, испорака истиот ден во рок од 1 час 
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 02 306 1364
 • Види ја продавницата на "Цвеќара Розе" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Цвеќара Розе"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Цвеќара Розе постои веќе 22 години успешно на македонскиот пазар.

Нашиот тим до сега реализираше успешни настани и споделивме многу радост со вас. Ви стоиме на располагање за остварување на сите ваши змисли и желби. Се наоѓаме во склоп на маркетот Vero2 во Тафталиџе.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.