41 ја следат оваа компанија


- 10%

RYDER Велосипед LADY 28 во боја по избор

9900 ден.

8890 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Велосипед 28“
 • Боја: бела,црвена
 • 6 брзина (менувач SHIMANO)
 • Дупли алуминиумски бандаши
 • V-BRAVE кочници
 • Два браници (калници)
 • Багажник
 • Корпа

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.