Онлајн Саем за Мебел! Купон од 299 ден со кој добивате 33% попуст на цел асортиман на завеси од Ortex Collection во Kaleceramica

img

Цена

299 ден.

Преостанато време

 • Бул. Никола Карев бб, Топанска бр.40

  Одведи ме таму

  070 367 384

  support@kchome.mk

 • Визбегово, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 367 384

  support@kchome.mk

Добивате

Купон од 299 ден. со кој добивате:

 • 33% попуст на цел асортиман на завеси од Ortex Collection 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2020 до 30.06.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Kaleceramica
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

KC HOME е сигурен и водечки бренд кој што нуди високо квалитетни, функционални и стилски производи со разумни цени.

Компанијата е основана во 1992 година со цел воспоставување и одржување на високо ниво на услуги и квалитет предвидени со Еуро стандарди. Денес Кaleceramica со концептот KC HOME е сигурен и водечки бренд кој што нуди високо квалитетни, функционални и стилски производи со разумни цени за подобрување на Вашиот комфор во секој простор за живеење.

Kaleceramica во редовната понуда ја има керамиката, санитарната опрема и помошните производи за современи амбиенти, кујни, додатоци за бањи, туш кади и кабини, текстил, завеси за Вашиот дом за зголемување на вашата удобност со спојување на квалитет, функционалност и естетика.

Производите ги рефлектираат најновите трендови на дизајнот во светот. Од класичните изгледи на најновите модели и текстури се до најпосакуваните естетски дизајни. Производите поседуваат ISO 9001:2000 систем на управување со квалитет.

Вашиот стил е нашата инспирација. Откријте ги новите промоции во онлајн продавницата  или посетете ги нашите салони.

Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.