Онлајн Саем за Мебел! Платете 1494 денари (капар) и добијте 14% попуст на тросед Амстердам од Салон за мебел Шипад во вредност од 19 200 ден. по цена од 16 600 ден.

Цена

1494 ден.

Купени: 2

 • Бул Васил Чакаларов бр. 29 нас. Влае/Хром (до маркет Тинекс)

  Одведи ме таму

  02 2462 901; 070 229 805

  [email protected]

Добивате

Платете 1494 денари (капар) и добијте 14% попуст на тросед Примавера

*Редовната цена на аголната гарнитура изнесува 19 200 ден. а со овој купон го добивате за 16 600 ден. Плаќањето на производот се врши директно во Салон за мебел Шипад

*Капарот влегува во финалната цена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2020 до 31.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Редовната цена на троседот изнесува 19 200 ден. а со овој купон го добивате за 16 600 ден. Плаќањето на производот се врши директно во Салон за мебел Шипад
 • Капарот влегува во финалната цена
 • Доплаќањето на производот со попуст и потпишување на договорот се врши директно во Салон за мебел Шипад
 • Рок на испорака е 20-30 дена по направена нарачка
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен погоре, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Имаме соствено производство кое опфаќа тапациран мебел. Најголем акцент на производството се нашите ЕДИНСТВЕНИ најпродавани и најквалитетни кревети изработени од ДРВЕНА КОНСТРУКЦИЈА. Произведуваме француски кревети, лежаи со латофлекс, детски кревети, каучи, аголни гарнитури, тдф гарнитури на спуштање и др. во разни бои и димензии.

Исто така правиме и идејни решенија за целоно опремување на простори со плочест мебел по ваша димензија и замисла (кујни, плакари, детски соби и комоди)

Шипад има свој сопствен изложбен простор. Салонот се наоѓа на Бул. Војвода Васил Чакаларов бр. 29, нас Влае, после Студенскиот дом Гоце Делчев, мостот на реката Вардар, одма тука во новите згради веднаш до дисконт TINEX, или пак можете да не побарате и на тел 02 / 2462 901 или 070 229 805.

Со својот квалитет и поволни цени се трудиме да ги задоволиме сите вкусови на потрошувачите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.