Онлајн Саем за Мебел! Купон од 99 ден. со кој добивате 20% на теписи од линијата Kaşmir Halı од Bauled

Цена

99 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Војдан Чернодрински 70, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 223 043

  bauled@outlook.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

20% попуст на теписи од линијата Kaşmir Halı

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.05.2020 до 15.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Bauled
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Bauled e застапник на линијата на теписи Kaşmir Halı кои се одликуваат со висок квалитет!

За компанијата

Bauled се фокусира на подобрување и обезбедување на енергетски ефикасни решенија за осветлување. Обидувајќи се да обезбедат сеопфатен пакет решенија за сите можни потреби за осветлување, брендовите Bauled имаат развиено линии кои ги исполнуваат секојдневните потреби, како што се домашно, канцелариско осветлување, но и специјализираните простори, како магацини и производни погони.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.