Онлајн Саем за Мебел! Купон по избор со кој добивате до 20% попуст на целиот асортиман во Aqualux - Бренд за вашата бања!

img

Цена од

199 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 4

 • ул.514 бр 2/а Керамидница - Автокоманда, Скопје

  Одведи ме таму

  078 232 742

  aqualux@aqualux.mk

Добивате

Опции на понудата:

Купон од 199 ден. за 10% попуст на нарачки до 30.000 ден. 199 ден.
Купон од 499 ден. за 15% попуст на нарачки до 31.000 - 60.000 ден. 499 ден.
Купон од 999 ден. за 20% попуст на нарачки над 61.000 ден. 999 ден.

Купон од 199 ден. со кој добивате:

 • 10% попуст за сума до 30.000 ден.

Купон од 499 ден. со кој добивате:

 • 15% попуст за сума до 31.000 - 60.000 ден.

Купон од 999 ден. со кој добивате:

 • 20% попуст за сума над 61.000 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.03.2021 до 31.05.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Aqualux
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купонот не важи за веќе намалените цени во салоните на Aqualux

За компанијата

Аквалукс, бренд за светски квалитет, бренд за луксузно и модерно. Бренд за вашата бања.

Аквалукс е компанија која постои од 2014 година но, која за кратко време ја стекна довербата на оние кои го сакаат луксузот во нивната бања. Во рекордно време, со поставени високи цели, станавме брзорастечки македонски бренд кој продава квалитет и уникатност а сепак е достапен до сите.
Главно занимање на компанијата е производство на туш кабини, паравани и хидромасажни кади и продажба на кади, туш кади, санитарија, акцесоари и сѐ останато за бањата. Денес Аквалукс претставува една од водечките компании која успеа да се издвои од сите останати по квалитет но и по широката понуда за задоволување на потрошувачките потреби.
Во производствените погони сместени на повеќе од 1500m2 и продажниот салон од околу 200m2, нудиме решение адаптирано според димензиите на секоја бања. Изработуваме туш кабини и паравани по мерка од проѕирно и мат калено стакло со различни дебелини, повеќе типови на модели и избор на механизми со шарки, фиксни стакла или шибер врати.
Изработуваме хидромасажни кади со можност самите да ги изберете моделот и опремата. Модерниот дизајн, високиот квалитет и уникатните идеи на нашите производи ни овозможува секогаш да бидеме во тек со најновите трендови на македонкиот пазар и да им понудиме на купувачите квалитетен и функционален производ.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.