Онлајн Саем за Мебел! Купон од 89 ден. со кој добивате 30% на лустери, внатрешно осветлување и надворешно осветлување од Bauled

Цена

89 ден.

Купени: 5

 • Војдан Чернодрински 70, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 223 043

  [email protected]

Добивате

Купон од 89 ден. со кој добивате 30 % попуст на:

 • лустери
 • внатрешно осветлување
 • надворешно осветлување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2020 до 15.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Доволен е еден купон за повеќе производи, само доколку сметката е под 500 денари.
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Bauled
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Bauled e застапник на линијата на производи Luxmainer & Roettec кои претставуваат специјализирани производи за осветлување на затворен и надворешен простор.

За компанијата

Bauled се фокусира на подобрување и обезбедување на енергетски ефикасни решенија за осветлување. Обидувајќи се да обезбедат сеопфатен пакет решенија за сите можни потреби за осветлување, брендовите Bauled имаат развиено линии кои ги исполнуваат секојдневните потреби, како што се домашно, канцелариско осветлување, но и специјализираните простори, како магацини и производни погони.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.