Онлајн Саем за Мебел! Купон од 199 ден. со кој добивате 10% попуст на цел асортиман висококвалитетни и сигурносни врати од Полар

Цена

199 ден.

Купени: 10

 • Бул.Партизански одреди бр.107, Скопје

  Одведи ме таму

  071 331 811; 02 30 62 085

  [email protected]

 • Булевар Србија бр.17, Кисела Вода (семафори кај Цементара)

  Одведи ме таму

  071 331 811; 02 30 62 085

  [email protected]

Добивате

Купон од 199 ден. со кој добивате 10% попуст на цел асортиман на висококвалитетни и сигурносни врати од Полар

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2021 до 30.06.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Полар
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони

Опис

Сигурносните врати “Полар” се бренд на фирмата “Полар интернационал”.

Фирмата “Полар интернационал” е формирана во 2008 година, како сестра фирма на “Полар дооел”, која постои од 1991 година.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.