Онлајн Саем за Мебел! Купон по избор со кој добивате до 25% попуст на цел асортиман производи во Салон за мебел Шипад Пром

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 6

 • Бул Васил Чакаларов бр. 29 нас. Влае/Хром (до маркет Тинекс)

  Одведи ме таму

  02 2462 901; 070 229 805

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Купон за 20% на маси и столици во штоф 150 ден.
Купон за до 25% на кревети, душеци, кујни, гарнитури, фотелји и експонати 299 ден.

Со купонот од 150 ден. добивате:

 • 20% попуст на маси и столици во штоф по избор 

Со купонот од 299 ден. добивате:

 • 15% попуст на брачни кревети или единечни кревети со латофлекс и на француски лежаи во сите димензии, бои и материјали
 • 20% попуст на душеци  ALMERO за сите димензии
 • 15% попуст за изработка на кујни и плочест мебел по мерка
 • 20% попуст на аголни гарнитури и фотељи по избор
 • 25% попуст на експонати

* Купонот важи само за редовните цени, но не и за веќе намалените цени во компанијата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.03.2021 до 11.05.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Салон за мебел Шипад
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Имаме соствено производство кое опфаќа тапациран мебел. Најголем акцент на производството се нашите ЕДИНСТВЕНИ најпродавани и најквалитетни кревети изработени од ДРВЕНА КОНСТРУКЦИЈА. Произведуваме француски кревети, лежаи со латофлекс, детски кревети, каучи, аголни гарнитури, тдф гарнитури на спуштање и др. во разни бои и димензии.

Исто така правиме и идејни решенија за целоно опремување на простори со плочест мебел по ваша димензија и замисла (кујни, плакари, детски соби и комоди)

Шипад има свој сопствен изложбен простор. Салонот се наоѓа на Бул. Војвода Васил Чакаларов бр. 29, нас Влае, после Студенскиот дом Гоце Делчев, мостот на реката Вардар, одма тука во новите згради веднаш до дисконт TINEX, или пак можете да не побарате и на тел 02 / 2462 901 или 070 229 805.

Со својот квалитет и поволни цени се трудиме да ги задоволиме сите вкусови на потрошувачите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.