Онлајн Саем за Мебел! Купон од 299 ден. со кој добивате 15% на брачни или единечни кревети со латофлекс и на француски лежаи во сите димензии, бои и материјали, 10% попуст на душеци, 10% попуст на плочест мебел по мерка во Салон за мебел Шипад

Цена

299 ден.

Купени: 2

 • Бул Васил Чакаларов бр. 29 нас. Влае/Хром (до маркет Тинекс)

  Одведи ме таму

  02 2462 901; 070 229 805

  sipad.konjuh@gmail.com

Добивате

Купон од 299 ден. со кој добивате:

 • 15% попуст на брачни кревети или единечни кревети со латофлекс и на француски лежаи во сите димензии, бои и материјали
 • 10% попуст на душеци за сите димензии
 • 10% попуст за изработка на кујни и плочест мебел по мерка

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2020 до 31.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • 1 купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производите со попуст се врши директно во Салон за мебел Шипад
 • Во цените е вклучена монтажа и достава на производите
 • Рок на испорака на производите е 20-30 дена по направена нарачка
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен погоре, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Имаме соствено производство кое опфаќа тапациран мебел. Најголем акцент на производството се нашите ЕДИНСТВЕНИ најпродавани и најквалитетни кревети изработени од ДРВЕНА КОНСТРУКЦИЈА. Произведуваме француски кревети, лежаи со латофлекс, детски кревети, каучи, аголни гарнитури, тдф гарнитури на спуштање и др. во разни бои и димензии.

Исто така правиме и идејни решенија за целоно опремување на простори со плочест мебел по ваша димензија и замисла (кујни, плакари, детски соби и комоди) 

Шипад има свој сопствен изложбен простор. Салонот се наоѓа на Бул. Војвода Васил Чакаларов бр. 29, нас Влае, после Студенскиот дом Гоце Делчев, мостот на реката Вардар, одма тука во новите згради веднаш до дисконт TINEX, или пак можете да не побарате и на тел 02 / 2462 901 или 070 229 805. 

Со својот квалитет и поволни цени се трудиме да ги задоволиме сите вкусови на потрошувачите.

За компанијата

Имаме соствено производство кое опфаќа тапациран мебел. Најголем акцент на производството се нашите ЕДИНСТВЕНИ најпродавани и најквалитетни кревети изработени од ДРВЕНА КОНСТРУКЦИЈА. Произведуваме француски кревети, лежаи со латофлекс, детски кревети, каучи, аголни гарнитури, тдф гарнитури на спуштање и др. во разни бои и димензии.

Исто така правиме и идејни решенија за целоно опремување на простори со плочест мебел по ваша димензија и замисла (кујни, плакари, детски соби и комоди)

Шипад има свој сопствен изложбен простор. Салонот се наоѓа на Бул. Војвода Васил Чакаларов бр. 29, нас Влае, после Студенскиот дом Гоце Делчев, мостот на реката Вардар, одма тука во новите згради веднаш до дисконт TINEX, или пак можете да не побарате и на тел 02 / 2462 901 или 070 229 805.

Со својот квалитет и поволни цени се трудиме да ги задоволиме сите вкусови на потрошувачите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.