Онлајн Саем за Мебел! Купон по избор со кој добивате до 50% попуст на цел асортиман: гарнитури, маси, столици, комоди, фотелји, душеци од познати брендови или изработка на мебел по скица од Технокооп + подарок

Цена од

99 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 96

Добивате

Опции на понудата:

Купон од 99 ден (20-30% за меки столици, масички и останати производи до 3000 ден.) 99 ден.
Купон од 299 ден. (10%-50% попуст на експонати; 15%-20% попуст на сите останати производи по нарачка) 299 ден.

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 20% до 30% попуст за меки фотељи, трпезариски столици, масички и останати производи до 3000 ден.

Купон од 299 ден. со кој добивате:

 • 20% до 50% попуст на експонати
 • 15% до 20% попуст на останати модели по нарачка 
 • 15% попуст на душеци Аlmero
Со секој купен купон станувате потенцијален добитник на еден од петте подароци:
 • Бела Аrch фотелја Cavalli
 • Мека фотелја x 2
 • Ваучер од 3000 ден x 2

*Производите се изработуват по нарачка во боја и материјал по избор

*Попустот не важи за веќе намалени производи

*Потребно време за изработка и достава на нарачката е од 30 до 45 дена

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2020 до 21.06.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Технокооп
 • Потребно време за изработка и достава на нарачката е од 30 до 45 дена. 
 • Монтажа и испорака на нарачката чини 1000 ден. За нарачки над 10 000 ден монтажата и испораката се бесплатни
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Технокоп е македонски бренд кој повеќе од 20 години успешно ја води својата приказна уредувајќи домови за сечиј вкус. Компанијата е специјализирана за проектирање, опремување и уредување на простории со различни намени. Водејќи се од мотото „КАКО ЗА СВОЈА КУЌА“ Технокоп постојано се стреми кон производство на квалитетен и убаво дизајниран мебел, удобен и достапен за секој дом.

Почитувајќи ги желбите и барањата на клиентите, во производство се користат само висококвалитетни и проверени материјали за производство на мебел набавени од реномирани светски производители, што претставуваше и основа за добивање на ИСО сертификатот.

Изберете си мебел по мерка и уживајте во удобноста на домот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.