Онлајн Саем за Мебел! Купон од 99 ден. со кој добивате до 30% попуст на теписи и 20% попуст на завеси во Тепих Центар

Цена

99 ден.

Купени: 215

 • ул. Теодосиј Гологанов 98, Скопје

  Одведи ме таму

  078 438 905, 02 3112 279

  [email protected]

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • 30% попуст на рачно изработени теписи
 • 20% попуст на машински изработени теписи
 • 20% попуст на завеси

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2020 до 10.07.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Тепих Центар
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Тепих Центар ви нуди најголем избор на теписи, завеси и тапети кои се одликуваат со врвен квалитет.

За компанијата

Продажба на машински и рачно изработени теписи, завеси и тапети од најпознатите и најреномирани светски производители.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.